Відгуки про колекцію

Спасибо огромное за красоту, за возможность "прикоснуться" к прекрасному, приклоняемся низко, кланяемся тем, кто творил такое чудо, отдельная благодарность Вере Матковськой за её усилие в сохранение и преумножение народного багатства.

Семья Мецгер
Народне мистецтво Борщівщини - сорочки вражають вишуканістю, шляхетністю, красою і змушують задуматись, дошукуватись своїх коренів, витоків, джерел. Бажано відновити деякі техніки цих швів і популяризувати їх. Не можна допустити, щоб вони канули, забулися зовсім! Дяка велика колекціонеру і організаторам виставки. Окрема вдячність доглядачам залу за цікаві, змістовні пояснення.

О. Білінська, м.Київ
А ми завжди жили в оточенні цієї краси! Віра Григорівна ділилася враженнями від кожного нового надбання... А скільки праці було докладено до відновлення, збереження кожної сорочки! Всі вони - ніби її дітки, а тепер і внуки... Бажаємо колекції рости, як і родині Матковських!!!

Сусіди у м.Борщеві
It's a privilege to see these beautiful garments. I wonder when (years) they were made? from what regions? Perhaps some information in English? However, it is a special to see these clothes made with care and love. Thank you!

Elsu Kozak Peten
Шановна п.Віро Матковська! Я захоплена, зачарована Вашою колекцією традиційного одягу Західного Поділля - Тернопілля та фотографіями! Колекція гідна видання її в кількох альбомах, з детальним описом назв узорів, місцевостей походження сорочок. Ви чудова людина, що зібрали такі скарби національного значення. Кожна сорочка має інший узір! Західне Поділля ще не видано в таких альбомах, які б достатньо показали багатство узорів, складність технік вишиття. Я Вам бажаю видання альбому під назвою "Вишивки Західного Поділля", але самій чи зі своєю родиною макетуйте, фотографуйте. Бажаю Вам здоров'я, сповнення Ваших мрій - щодо збудування музею! щодо видання альбому. Я усіх їх куплю за будь-яку ціну.

Ірина Свйонтек - автор 4 альбомів "Вишивки Гуцульщини"
The talent seen in the embroidery shows wonderful! It's shows the care people took with their craft.

Visitors from Vancouver, Canada
Вельмишановна Віро Григорівно! Ми щиро вдячні Вам за Вашу клопітку і нелегку працю організації цієї оригінальної та неповторної виставки, що занурює нас у казкові нетрі старовини. Стільки любові, праці, фантазії вкладено в ці вишивані сорочки! Бажаємо Вам терпіння й наснаги, любові й радості, з якими Ви тут працюєте для блага нації.

Кирило Булкін - журналіст, актор
Шановна пані Віро! Оглянувши Вашу унікальну у своєму роді збірку борщівської вишиванки, ще раз переконалась, що справжня краса невмируща, вона захоплює все більше і більше, надихає на добрі справи, змушує дивуватися і милуватися витворами жіночих рук. Здоров'я Вам міцного, щастя людського та великих успіхів у справі колекціонування. Хай Бог Вам допомагає у житті.

Андрій Р., Коломия
Коли потрапляю в оглядові зали палацу, ніби народжуюсь заново. Оглядаючи українські вишивки, які зібрала пані Віра, я одержала масу задоволення, я ніби поринула в світ мистецтва. Хочеться від щирого серця в ці святкові дні побажати п.Вірі творчої наснаги, щастя, здоров'я. Нехай Господь надихає її на творчі злети, щоб вона ще довго тішила нас своєю натхненною працею.

П.А.Остапчук
Ви можете залишити свій відгук

* Ваше ім'я:


* Ваш відгук:


© 2010-2024 Всі права збережено. Борщівські сорочки. Розробка та просування сайта: AbcSite.net